MENU

Nechte se hladit přírodou


JARNÍ STRÁNĚ nabízejí jedinečné stavební parcely ve svazích nad údolní nivou řeky Ostravice, v místě, kde se údolí zužuje a hory se přibližují k řece a lidem. Parcely jsou obrácené ke slunci a nabízejí nádherný pohled na beskydské kopce a předhůří. Jsou obklopeny přírodou, zelení a vůněmi horských trav.

Pozemky k prodeji

Jarní stráně
Klikněte si pro info!

Nabízíme k prodeji celkem 32 nádherných, zasíťovaných stavebních pozemků o výměře 1 500 - 2 500 m2 pro individuální výstavbu rodinných domů nebo jako investici. Ke všem pozemkům jsou přivedeny inženýrské sítě (voda a kanalizace). Elektrické pilíře k jednotlivým pozemkům budou vybudovány v průběhu roku 2018. Příjezd k pozemkům je zajištěn novou místní komunikací.
Prostředí vhodné pro děti a pro lidi s aktivním životním stylem. Golf (pro kupce pozemků členství v Golf Clubu Ostravice bez vstupního poplatku), tenis, cykloturistika, koupání v létě, sjezdové lyžování a běžkování v zimě.
Více o možnostech využití volného času »
Situovány jsou v srdci Beskyd, v katastru obce Ostravice (poblíž Čeladné), mimořádně čistém a zdravém místě pro bydlení v přírodě.
Více o lokalitě »
Stávající infrastruktura a občanská vybavenost v obci.
Více o infrastruktuře »
Výborná dopravní dostupnost (Ostrava, Frýdek-Místek, Frýdlant).
Více o dopravní dostupnosti »
Renomovaný developer s dlouholetými zkušenostmi, lídr českého a slovenského trhu.
Více o developerovi »