MENU

Nechte se hladit přírodou


JARNÍ STRÁNĚ nabízejí jedinečné stavební parcely nad údolní nivou řeky Ostravice, v místě, kde se údolí zužuje a hory se přibližují k řece a lidem. Parcely jsou obrácené ke slunci a nabízejí nádherný pohled na beskydské kopce a předhůří. Jsou obklopeny přírodou, zelení a vůněmi horských trav.

Pozemky k prodeji

Jarní stráně
Klikněte si pro info!

V katastru obce Ostravice pro vás ve 2. etapě projektu připravujeme k prodeji dalších 29 nádherných stavebních pozemků o výměře 1 450 – 2 500 m2 pro individuální výstavbu rodinných domů nebo jako investici.
Ke všem pozemkům budou v rámci ceny pozemku přivedeny inženýrské sítě (voda a kanalizace). Elektrické pilíře NN k jednotlivým pozemkům budou vybudovány společností ČEZ. Příjezd k pozemkům bude zajištěn novou místní komunikací. Předpoklad zahájení výstavby této infrastruktury je na jaře 2021.
Prostředí vhodné pro děti a pro lidi s aktivním životním stylem. Golf (pro kupce pozemků členství v Golf Clubu Ostravice bez vstupního poplatku), tenis, cykloturistika, koupání v létě, sjezdové lyžování a běžkování v zimě.
Více o možnostech využití volného času »
Pozemky jsou situovány v srdci Beskyd, v katastru obce Ostravice (poblíž Čeladné), mimořádně čistém a zdravém místě pro bydlení v přírodě.
Více o lokalitě »
Kvalitní stávající infrastruktura a občanská vybavenost v obci.
Více o infrastruktuře »
Výborná dopravní dostupnost (Ostrava, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí).
Více o dopravní dostupnosti »